Chamskie i wulgarne

Ocena: 3 (liczba głosów: 5)

Dodane 15 listopada 2010 o 00:10 przez Simon

Dom wariatów, lekarz siedzi na dyżurce, wokół sajgon, szaleńcy wchodzą sobie na głowę, wydzierają się, bija się, kompletny odjazd, skaczą po łóżkach, jedzą karaluchy, rzucają się poduszkami. Nagle do lekarza podchodzi taki najbrudniejszy. Koszula - ścierwo, pazury czarne, tłuste włosy, na nogach podarte kapcie, nieogolony, sińce pod oczami. Lekarz na niego patrzy i mówi: - A co to takie piękne do mnie przyszło? Małpka? Facet nic. - A może Napoleon albo książę? Facet nic. - A może to taki piękny przybysz z obcej planety nas odwiedził? Facet na to: - Panie, kurwa, ogarnij Pan ten sajgon, bo mi tu kazali internet podłączyć!
Zapyty.pl Zapyty.pl

Chamskie i wulgarne

Ocena: 18 (liczba głosów: 22)

Dodane 15 listopada 2010 o 00:28 przez Simon

Siedzi facet na kiblu i stęka. Stęka coraz głośniej, nagle żona przez przypadek gasi światło, a facet: - - O Kurwaaaaa, kurwa mać , ja pierdolę, aaaaa kurwa mać!!! - żona zapala światło, wchodzi o łazienki i się pyta: - Co się stało!? Co się stało? Mąż na to wystraszony z ulgą: - O kurwa, o ja pierdole! Myślałem, że mi oczy pękły...

Chamskie i wulgarne

Ocena: 4 (liczba głosów: 6)

Dodane 15 listopada 2010 o 00:29 przez vaio

Wraca dres z Paryża i opowiada swojej żonie, co tam widział:
- Wiesz, Zocha, idę, patrzę, a tu wielki plac! Patrzę na lewo... Ochujałem! Patrzę przed siebie... kurwa mać! Patrzę na prawo... ja pierdolę...
Zocha zaczyna płakać... Dres pyta:
- Zocha, co sie stało?
Ta odpowiada:
- Boże, jak tam musi być pięknie...

Chamskie i wulgarne

Ocena: 10 (liczba głosów: 12)

Dodane 15 listopada 2010 o 00:31 przez Simon

Ojciec kupił synkowi na 12 urodziny łuk. Jako że dzieciak nie wiedział co i jak z tym łukiem, to go ojciec zabrał za stodołe, i pokazuje: - Tu masz cięciwe, tu strzałę, tak naciągasz i... - ciach! - strzała poleciała w stronę stodoły, przebijając ścianę i niknąć w dziurze, którą zrobiła. Synek poleciał do stodoły szukać strzały, i po paru chwilach wraca:- Tato, mam dobrą i złą wiadomość.- Dawaj tą dobrą, synu.- Przestrzeliłeś strzałą sąsiadowi fiuta... - A ta zła? - pyta ojciec.- ... i mamie policzki.
sex randki

Chamskie i wulgarne

Ocena: 9 (liczba głosów: 11)

Dodane 15 listopada 2010 o 00:33 przez Simon

Przychodzi facet do banku, podchodzi do okienka: - Chcę otworzyć konto w tym pieprzonym banku!- Co, proszę? - Niedosłyszysz dziwko?! Wypraszam sobie, idę po dyrektora!Po chwili wraca z dyrektorem: - Witam pana, o co chodzi? - Chcę otworzyć konto w tym jebanym banku! - Hmm... rozumiem, a jaką sumę chciałby pan wpłacić?  - pyta dyrektor.- 10 milionów Euro... - odpowiada facet.- I ta dziwka robi jakieś problemy?!

Chamskie i wulgarne

Ocena: 3 (liczba głosów: 7)

Dodane 15 listopada 2010 o 00:35 przez Simon

Wróciły dzieci z wakacji na wsi. Jedno z nich opowiada: - Mamusiu, widzieliśmy taaaką grubą świnię, jeszcze grubszą niż ty! Matka posmutniała i zaczęła popłakiwać. Widząc to podeszło młodsze z nich, córeczka, i mówi: - Nie płacz mamusiu, to nie prawda - nie ma grubszej świni od ciebie...

Zajączek

Ocena: 10 (liczba głosów: 12)

Dodane 18 listopada 2010 o 17:25 przez vaio

Misiu z Zajączkiem złapali złotą rybkę i of coz rybka do ze nich starym tekstem, że 3 życzenia i w ogóle, tylko wypuśćcie ją. Na to Misiu:- Chciałbym żeby w naszym lesie były same niedźwiedzice tylko ja sam jeden niedźwiedź.Rybka myk-bzyk i w lesie same niedźwiedzice i żadnego samca prócz Misia.Teraz kolej Zajączka:- A ja chciałbym motorek.Miś na niego gały wywalił, rybka mało orła nie wywinęła, ale cóż. Myk-bzyk i Zajączek już ma motorek. Misiu podjarany, ciągnie dalej:- Ja to bym chciał, żeby w całej Polsce były same niedźwiedzice, tylko ja sam jeden niedźwiedź.Rybka myk-bzyk i w Polsce same niedźwiedzice i żadnego samca prócz Misia.Zajączek skromnie poprosił o kask. Myk-bzyk Zajączek w kasku. Misiu podjarany wali:- Rybka, ja to bym chciał, żeby na całym świecie były same niedźwiedzice, tylko ja sam jeden niedźwiedź.Rybka myk-bzyk i na całym świecie same niedźwiedzice i żadnego samca próczMisia. Misiu cały happy i napalony jak buhaj po urlopie, leje z Zajączka. Zajączek wsiadając na motorek, rzuca na odchodnym:- A ja bym chciał, żeby Misiu był pedałem.

Zajączek

Ocena: 5 (liczba głosów: 5)

Dodane 19 listopada 2010 o 01:48 przez Simon

Pewnego dnia zajączek złowił złotą rybkę. Rybka, jak to złote rybki mają w zwyczaju rzekła:
- Zajączku wypuść mnie to spełnię trzy twoje życzenia!
- Dobrze - odpowiada zajączek - wypuszczę cię ale, jak spełnisz trzy pierwsze życzenia misia, które wypowie po przebudzeniu ze snu zimowego.
- No co ty, zajączku! Chcesz oddać swoje życzenia misiowi?!!! Rybka nie kryła zdziwienia.
- Tak, to moje ostatnie słowo - stanowczo rzekł zajączek.
- Zgoda! Odrzekła złota rybka.
Jakiś czas później miś budzi się ze snu zimowego, przeciąga się leniwie i mruczy zaspanym głosem: Sto chujów w dupę i kotwica w plecy, byle była ładna pogoda!

Sex i erotyka

Ocena: 4 (liczba głosów: 6)

Dodane 18 listopada 2010 o 23:34 przez vaio

Rozmowa w aptece.
- Czy są czarne prezerwatywy?
- Po co panu czarne prezerwatywy?
- Kolega zmarł i chcę jego żonie złożyć kondolencje...

Lekarze

Ocena: 1 (liczba głosów: 7)

Dodane 18 listopada 2010 o 21:49 przez dillzuz

Lekarz wchodzi do sali chorych, patrzy tylko jeden pacjent zerka w karte i mowi:
-Stolec byl?
-No jakis chlop tu byl ale jak sie nazywal to pojecia nie mam.