Dowcipy z kategorii - Dresiarze

Dresiarze

Ocena: 1 (liczba głosów: 1)

Dodane 5 maja 2011 o 21:39 przez Stefugi

Facet w BMW złapał gumę. Zatrzymał się na poboczu i zmienia koło. Podjeżdża mercedes,wysiada kierowca i się pyta:
- Co pan robi?
- Odkręcam koło.
Ten z mercedesa bierze kamień, rozbija szybę i mówi:
- To ja wezmę radio.
Zapyty.pl Zapyty.pl

Dresiarze

Ocena: 7 (liczba głosów: 7)

Dodane 28 grudnia 2010 o 19:36 przez areczekk

Siedzi dwóch kolesiów w kinie, a przed nimi taki wielki łysy drechol. Grube karczycho, złoty kajdan na szyi - z dziewczyną siedzi. Jeden z tych kolesiów do drugiego:- Stary, założę się z Tobą o 50 zeta, że nie klepniesz łysego w glace.- No dobra, w sumie co mi szkodzi - myśli ten drugi i klepie łysego w glace.Łysy się odwraca, a koleś:- Krzychu, to Ty? A nie... to przepraszam...Łysy:- Żaden kur... Krzychu, dotknij mnie jeszcze raz to Ci jeb... i się odwraca.- Stary świetnie to rozegrałeś, ale idę z Tobą o 200 zeta, że go drugi raz nie klepniesz.- No dobra, w sumie co mi szkodzi - myśli sobie ten drugi i pac łysego w glace.Łysy zjeżony się odwraca, a koleś:- Krzychu, no Kur..., 8 lat w podstawówce, ze 3 lata w jednej ławce przesiedzieliśmy, Krzychu, no nie Pamiętasz mnie?Łysy:- Kur... nie byłem w żadnej podstawówce, zaraz Ci tak przypier..., że się nie pozbierasz! zaczyna się podnosić, żeby wylutować kolesiowi, ale dziewczyna łapie go za rękaw i mówi:- No daj spokój, Józek, film jest, a Ty Będziesz jakiegoś cieniasa bił, chodż do pierwszego rzędu i oglądamy...Łysy niezadowolony idzie z dziewczyną do pierwszego rzędu, siadają.Pierwszy koleś znowu do drugiego:- Stary, naprawdę jestem pod wrażeniem, nieźle to wymyśliłeś, ale idę o 1000zł, że go trzeci raz nie klepniesz.- No dobra, w sumie co mi szkodzi - myśli ten drugi. Idą do drugiego rzędu, siadają za łysym i koleś wali łysego w łeb. Łysy się odwraca na maxa napięty, a koleś:- Krzysiu, to Ja tam na górze jakiegoś łysego w glace napierd..., a Ty tu w pierwszym rzędzie siedzisz!

Dresiarze

Ocena: 5 (liczba głosów: 7)

Dodane 29 listopada 2010 o 20:54 przez rumboorak

Jedzie dziadek maluchem, zgarbiony, ręce mu się trzęsą na kierownicy. Nagle wyprzedził go Mercedes, dziadek się wystraszył Mercedes zatrzymał się na światłach, dziadek z tego strachu nie dał rady, przyjebał mu w tył. Z Mercedesa wysiada dwóch byków:
- I co dziadek, przyjebałeś?
- Tak - odpowiada dziadek cienkim wystraszonym głosem.
- Masz kasę?
- Nie
- A ubezpieczenie?
- Nie
- A syna?
- Mam...
- To masz tu komóreczkę, dzwoń po synka to odrobi u mnie bo ty się do roboty nie nadajesz. Dziadek zadzwonił, podjeżdżają 3 Mercedesy S-klasa, wysiada kilku byków i jeden z nich mówi:
- I co tatuś???? Przypierdolił jak cofał?
sex randki

Dresiarze

Ocena: 2 (liczba głosów: 8)

Dodane 24 listopada 2010 o 09:49 przez rumboorak

Dyskoteka. Panienka robi z dresem wkrętke na parkiecie. Poszli w ślimaka. Nagle panienka przerywa i zaczyna cmokać i cyckać coś w ustach (tak jak by cos jej wlazło między zęby), tfu, tfu (tak jakby paliła popularne bez filtra )) Nic. Drechu z lekka zdziwiony, ale za chwilkę znowu ślinka i sytuacja się powtarza. Z deczka podirytowany, ale "nerwy na wodzy" odprowadza ja do domciu zgarniając po drodze trzy "bezpańskie radia". Jak to bywa pod domeczkiem buzi buzi. A ona znowu to samo pomieliła jęzorem po zębach i tfu tfu aż jej treska podskakuje. Koleś nie wytrzymał i pyta o co loto? -A wiesz ja dzisiaj robiłam laskę Michałowi, a on jechał w kakao Justynę, no a ona wczoraj jadła makowiec

Dresiarze

Ocena: 4 (liczba głosów: 6)

Dodane 17 listopada 2010 o 12:10 przez Wojtaldo

Spotyka się dwóch dresiarzy.
- Stary byłem wczoraj na dyskotece, wiesz dresik adidasa, buciki, nowa fryzurka. Wyrwałem za***istą laskę i umówiła się ze mną na następne spotkanie.
Drugi na to:
- To nic. Stary, ja wpadam na imprezkę w moim nowym dresiku, łańcuszek na łapie, żel na włosach. Wyrwałem laskę, która zaproponowała mi romantyczny spacer po plaży. Nagle zaczęła się rozbierać i mówi:
- "Rob co potrafisz najlepiej."
- I co? Bzyknąłeś ją?
- Nieeeeee. ***nąłem jej z główki.

Dresiarze

Ocena: 6 (liczba głosów: 8)

Dodane 14 listopada 2010 o 16:34 przez DeeM

Jedzie dres BMW i złapał gumę. Zatrzymał się na poboczu i zmienia koło. Podjeżdża mercedes wysiada dresiarz i się pyta:
- Co robisz?
- Odkręcam koło - odpowiada facet.
Ten z mercedesa bierze kamień wali w szybę i mówi:
- To ja wezmę radio.

Dresiarze

Ocena: 0 (liczba głosów: 2)

Dodane 14 listopada 2010 o 16:33 przez DeeM

Na parkingu stoi beemka. W pewnym momencie podbiega do niej kolo w dresie, wywala szybę, ładuje się do środka, rwie kable, odpala "na krótko" i z piskiem odjeżdża ! Tak jedzie ale rozgląda się po wnętrzu auta, wali się w łysy łeb i mówi:
- O żesz k**wa, to mój.

Dresiarze

Ocena: 0 (liczba głosów: 2)

Dodane 14 listopada 2010 o 16:32 przez DeeM

Dresy to najtroskliwsi ludzie jakich znam. Zawsze jak przechodzę obok nich to pytają czy mam jakiś problem.

Dresiarze

Ocena: 0 (liczba głosów: 2)

Dodane 14 listopada 2010 o 16:32 przez DeeM

Rozmowa dwóch kumpli:
- Słyszałeś, że Stefana wczoraj dresiarze 2 razy pobili?
- Nie, a dlaczego?
- Pierwszy raz dostał bo nie chciał oddać komórki. Ale w końcu oddał.
- A drugi raz?
- To był Sagem.