Regulamin serwisu hehehe.pl

Czyli proste i krótkie zasady korzystania z serwisu hehehe.pl. Myśl przewodnia - nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe. Tego należy się trzymać, a wszystko będzie OK.
§1 REJESTRACJA
 • Rejestrując się należy podać poprawny adres e-mail oraz inne rzeczy wymagane w formularz rejestracji.
 • Zabronione jest rejestrowanie wielu kont (tzw. multikonta). Jedna osoba może posiadać tylko jedno konto w serwisie. Posiadanie kilku kont może skończyć się zbanowaniem wszystkich kont delikwenta. A, gdy konta wykorzystywane będą do podbijania punktacji dowcipów lub komentarzy ban jest pewniejszy niż śmierć i płacenie podatków.
 • Korzystać, a tym samym również zarejestrować się w serwisie mogą jedynie osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z serwisu jedynie za zgodą swojego opiekuna prawnego.
§2 OCENIANIE I KOMENTOWANIE
 • Każdy użytkownik może oddać na dany dowcip tylko jeden głos.
 • Celowe minusowanie w sposób masowy wszystkiego jak leci może skończyć się banem (a nawet na pewno skończy się banem) bez ostrzeżenia.
 • Komentarze powinny być przynajmniej w miarę na poziomie. Należy unikać rzucania mięchem (przeklinania dla niezorientowanych) i obrażania innych. No i osobną kwestią jest kultura osobista, ale w poziom wychowania naszych użytkowników już nie wynikamy.
 • Należy zadbać, aby pisany komentarz trzymał się kupy, był napisany co najmniej w miarę poprawną polszczyzną (tak! należy używać słownika ortograficznego), a najlepiej wnosił coś ciekawego do dyskusji o danym dowcipie.
 • Surowo zabronione jest SPAMowanie w jakiejkolwiek formie, a zwłaszcza reklamowanie innych serwisów, for, profili, produktów itd. Wyjątkiem jest podawanie odnośników do sensownych, konkretnych treści pasujących do danego dowcipu. Jeżeli nie jesteś pewien czy to co chcesz wstawić nie zostanie uznane za SPAM to podpowiemy Ci - dobrze się zastanów, bo najprawdopodobniej za chwilę zapracujesz na niemiłą niespodziankę. Zasada ta jest świętością i za jej złamanie administracja nakłada bana z wielkim hukiem.
 • Dla świętego spokoju Administracji i wszystkich normalnych użytkowników zabronione jest również tzw. "trollowanie", "trolling" itp. (zwał jak zwał), czyli pisanie wielu bezsensownych komentarzy, np. składających się z samych emotek. Delikwent dopuszczający się takiego zachowania wyląduje z banem lub czasową (bądź dożywotnią) blokadą na pisanie komentarzy. Sorry, ale takie komentarze nie są nikomu potrzebne, a ponadto nie lubimy dzieci neo.
§3 WSTAWIANIE DOWCIPÓW
 • Podczas dodawania dowcipu kieruj się następującą, główną zasadą - dowcip, kawał, żart POWINNY być zabawne i rozśmieszać (lub przynajmniej powodować lekki uśmiech). Chcesz wstawić jakiś szajs? Daruj sobie, bo to i tak nie przejdzie.
 • Uważaj, aby we wstawianych dowcipach przypadkie nie znalazły się czyjeś dane osobowe.
 • SPAMowanie w dowcipach gwarantuje szybkiego bana. Jak go uniknąć? Wystarczy nie dodawać dowcipów zbliżonych do łańcuszków, nawołujących do wysyłania smsów, zawierających adresy e-mail lub numery gg do kontaktu z innymi osobami itd. Także zachęcanie do odwiedzenia innych stron, for, profili itd. traktowane jest jako SPAM.
 • Wszelkie materiały w serwisie generowane są przez użytkowników serwisu i do nich należą. Właściciel serwisu nie bierze za nie odpowiedzialności. Jednakże wstawiając dowcip udzielasz właścicielowi serwisu dożywotniej (i nie odwołalnej, nawet po zbanowaniu lub usunięciu Twojego konta) zgody na dowolne wykorzystywanie wstawionego przez Ciebie dowcipu (aczkolwiek większość dowcipów i tak stanowi swojego rodzaju "dobro publiczne").
§4 INNE
 • Użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie od Administracji różnego typu wiadomości e-mail. Bez obaw - szanujemy prywatność użytkowników i nie wysyłamy SPAMu, ani nie udostępniamy nikomu adresów email. Wiadomości to np. aktywacja konta, potwierdzenie rejestracji, odzyskiwanie dostępu do konta czy newsletter z najlepszymi dowcipami. Częstotliwość otrzymywania newslettera można ustawić w edycji profilu (lub wyłączyć jego otrzymywanie). Każdy nowy użytkownik ma ustawione domyślne otrzymywanie newslettera co 3 dni.
 • Admini są spoko i na luzie, ale należy wiedzieć, że postanowienia regulaminu traktują poważnie i za ich nieprzestrzeganie wyciągane będą surowe konsekwencje. Aczkolwiek jak to w życiu bywa od niektórych reguł zdarzają się nieliczne wyjątki. Zatem apelujemy raz jeszcze - rób wszystko z głową, a wszystko powinno być OK.
 • W serwisie sprawowana jest bezwzględna władza absolutna, którą dzierżą srodzy administratorzy. Ostatnie słowo zawsze należy do nich, a od ich decyzji nie przysługuje prawo do odwołania się do wyższych instancji.
 • Zbanowane konta nie będą odblokowywane nawet, gdy postawisz piwo administratorom. Chociaż od tej reguły możliwe są wyjątki. Nie, nie jesteśmy przekupni, ale dużo zależy od wagi przewinienia.
 • Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystywania zawartych w serwisie informacji czy ewentualne (jakiekolwiek) szkody powstałe bezpośrednio lub pośrednio w wyniku korzystania z serwisu i treści, które zawiera. W szczególności za wszelakie reklamy wyświetlane w serwisie oraz treści (a także oferowane produktu, świadczone usługi itp.) na stronach, do których te reklamy są kierowane. Innymi słowy - gdziekolwiek klikasz to robisz to tylko i wyłącznie na własną odpowiedzalności i nie przysługuje Ci żadna możliwość roszczeń. Uogólniając - wszystko robisz na własną odpowiedzialność. Jesteśmy przekonani, że nic Ci się nie stanie, ale jak to się mówi... "no risk no fun".
 • Niniejszy regulamin obowiązuje od chwili, gdy wszedłeś do serwisu, a ponadto może zostać w każdej chwili zmieniony bez szczególnego ogłaszania tego całemu światu. Jego aktualną, obowiązującą treść znajdziesz zawsze w tym miejscu. Ostatnia aktualizacja miała miejsce 14 października 2010 o godz. 15:00.
Korzystając z serwisu oświadczasz, że akceptujesz powyższe zasady. Jeżeli się z tym nie zgadzasz musisz opuścić serwis - do zobaczenia, gdy sobie wszystko przemyślisz i się nawrócisz.