O co w tym wszystkim chodzi?

Idea serwisu hehehe.pl jest prosta jak budowa cepa. Na stronie głównej prezentowane są wyłącznie najlepsze dowcipy, których czytanie grozi niekontrolowanym wybuchem śmiechu, opluciem monitora, popłakaniem się czy nawet posikaniem ze śmiechu. Jak każdy wie śmiech to zdrowie, ale... uwaga, nie odpowiadamy za skutki uboczne (np. oplute monitory) powstałe w skutek użytkowania serwisu.

Obsługa serwisu jest dziecinnie prosta. Zaloguj się i wstaw dowcip do poczekalni lub oceniaj i komentuj kawały innych. Niewątpliwie wszyscy lubimy dobry humor, dlatego wstawiaj mocne żarty, a Twoje dowcipy na pewno trafią na stronę główną. Podstawowy cel - rozbawić innych! A przy okazji zdobyć trochę punktów i zająć w rankingu miejsce na podium.

Najważniejsza zasada: śmiech to zdrowie, więc baw się dobrze i rozśmieszaj innych!

» Jak działa poczekalnia?

Do poczekalni trafiają wszystkie nowo dodane dowcipy. To użytkownicy serwisu poprzez ich ocenianie (dobre lub slabe) decydują, które z nich są najlepsze i trafią na stronę główną. Dzięki temu w serwisie znajdziesz tylko dowcipy, które mają coś w sobie i wywołują uśmiech od ucha do ucha lub powodują ból brzucha powstały w skutek długotrwałego śmiechu.

» W jaki sposób dodać dowcip?

Po zalogowaniu się skorzystaj z opcji dodawania dowcipu. Wybierz kategorię i wpisz bądź wklej swój kawał. Zwróć uwagę, aby wybrać kategorię, do której najbardziej pasuje dodawany dowcip. Pamiętaj, że błędny wybór kategorii może być przyczyną niskich ocen, które otrzyma Twój dowcip. Przy dodawaniu kieruj się zasadą, że liczy się jakość, a nie ilość, więc dodawaj tylko to co uważasz za naprawdę dobre. Uważaj, aby dodawane żarty były poprawne językowo (tak, tak - ortografia i gramatyka się kłania) i nie nadużywaj funkcji formatowania tekstu (pogrubienie, kursywa, podkreślenie). Zrób wszystko prawidłowo, tak by Twój dowcip cieszył się popularnością i szybko wskoczył na stronę główną!

» O co chodzi w rankingu?

Ranking jest swoistą rywalizacją pomiędzy użytkownikami. Kto potrafi opowiadać najlepsze dowcipy? Kto zyska tytuł kawalarza roku? To właśnie pokaże ranking! Punkty w rankingu przyznawane są za aktywność w serwisie. Algorytm jest rozbudowany i dotyczy ogólnej aktywności, lecz głównie decydują punkty za dodawane dowcipy. Ranking aktualizowany jest raz na 24 godziny.